AK Partili adaydan peş peşe müjdeler! Haber7’ye açıkladı

 • Haber7- ÖZEL

31 Mart yerel seçimlerine sadece 8 gün kaldı. Adaylar artık sahadaki çalışmalarının sonuna yaklaşırken seçmen ise sandık kararlarını netleştirmeye başladı. 

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından,  AK Parti Sultanbeyli Belediye Başkan adayı olarak gösterilen Ali Tombaş, Haber7 ekranlarında Haber7 Genel Yayın Yönetmeni Osman Ateşli’nin sunduğu ‘Gündem Masası’ programına konuk oldu. Gelecek 5 yıl için planlarını, projelerini ve vaatlerini anlatan Tombaş, Sultanbeyli’de yaşayan vatandaşlara çeşitli müjdeler verdi. 

Tombaş, CHP’li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Samandıra’daki metro aldatmacasını da Haber7 aracılığıyla afişe etti. 

İşte Sultanbeyli Belediye Başkan Adayı Ali Tombaş ile yaptığımız röportaj:

100 PROJE İLE GELİYORUZ

 • Seçimlere çok az bir süre kaldı. Sahadaki durum nasıl, çalışmalarınız nasıl gidiyor?

Sultanbeyli’de uzun zamandır siyaset yaptığımız için sahayı iyi tanıyoruz. Şu anda iyi bir seçim atmosferi var. İnşallah bu havayla birlikte 31 Mart’ta seçimi kazanacağımıza inanıyoruz.

 • Geniş kapsamlı bir lansman toplantınız oldu. Sultanbeyli’ye değer katacak 100 önemli projeyi vatandaşların bilgilerine sundunuz. İlçenize değer katacak projelerinizi açıkladınız. Bizlere de tekrardan anlatır mısınız?

Projelerimizi hazırlarken Sultanbeyli’de yaşayan vatandaşlarımızın beklentileri nedir diye araştırdık. Daha sonra ilçemizi marka haline getirecek 100 proje ortaya çıkardık.

KENTSEL DÖNÜŞÜMÜ MERKEZİ YÖNETİM VE YEREL YÖNETİM GARANTÖRLÜĞÜNDE SÜRDÜRECEĞİZ

 • Kentsel dönüşüm meselesi her ilçede olduğu gibi burada da önemli. İlçenin yapı stokunu sağlamlaştırmak adına ne gibi çalışmalarınız olacak?

İlçemizin yapı stokunun yüzde 70’i 2000 yılından öncesine ait. İlçemizde mülkiyet sorunu çözüldüğü için şu ana kadar yapıların yüzde 30’u yenilenmiş durumda. Biz göreve geldiğimizde, önce riskli binaları belirleyip vatandaşlarımızla oturup konuşacağız, Merkezi yönetim ve yerel yönetim garantörlüğünde elimizden geleni yapıp kentsel dönüşüm konusuna hız vereceğiz.

 • Sultanbeyli geçmişte tapu problemleri ile alakalı birçok kez haber olmuş bir ilçe. Bu konu hangi ölçüde çözüldü, şu anki durum nedir?

Geçtiğimiz dönem belediye başkanımıza çok teşekkür ediyorum ciddi bir mücadele verdi bu konuyla alakalı. Ve Ak Parti Hükümetimiz, Cumhurbaşkanımız hem meclisten Sultanbeyli’ne özel kanun çıkararak, bakanlar kurulu kararı çıkararak bu problemi çözdü ve vatandaşlarımız da tapularına kavuştu. Şu anda Sultanbeyli’de tapuyla alakalı mülkiyetle ilgili bir problem yok.

İLÇEMİZİ DEMİR AĞLARLA ÖRECEĞİZ

 • Bir diğer mesele ulaşım meselesi. İstanbul’un pek çok ilçesinde olduğu gibi Sultanbeyli’de de ulaşımla ilgili bazı problemler söz konusu. Tabi ilçeye gelmesi beklenen bazı metro hatları var sizin de bu yönde vaatleriniz arasında bulunuyor. Mesela demişsiniz ki üç metro hattının ilçeden geçmesini sağlayacağız. Bunu nasıl sağlayacaksınız?

Şimdi Sultanbeyli Ak Parti döneminde 2019’da aslında metroyla ilgili ihaleler ve hazırlıklar yapılmıştı. Fakat yönetim değişikliği olduğu için bu dönemde 5 yıldır Çekmeköy, Sancaktepe ve Sultanbeyli metro hattı maalesef açılamadı. İnşaatı devam ediyor. Biz Murat Kurum Başkanımızla birlikte 1 Nisandan sonra özellikle Çekmeköy, Sancaktepe ve Sultanbeyli hattını hızlı bir şekilde vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Bir diğer hat Yenidoğan, Devlet hastanesi ve Sultanbeyli hattı bu çok önemli bir hat bunu hayata geçireceğiz yine Sultanbeyli Kurtköy ve Sabiha gökçen havalimanına bağlantılı olan hattımız var ve bu şekilde Sultanbeyli ilçemizi demir ağlarla örmüş olacağız.

MEVCUT YÖNETİME KALIRSAK METROLARI AÇAMAYIZ

 • Geçtiğimiz hafta bir açılış yapıldı. Bu açılış sonrasında sizin de açıklamalarınız oldu. Bu metro tamamlanmadan mı açıldı, inşaat halindeyken mi açıldı? Nedir son durum?

Murat Kurum Başkanımız ilçemizde bir miting yaptı. Çok coşkulu ve heyecanlı bir mitingdi. Metro ile yaptığı açıklamalara Ekrem İmamoğlu’nun danışmanı sosyal medyadan yanıt vererek, 16 Mart’ta vaat ettikleri yeri açıyoruz dedi. Bizde inceledik 16 Mart’ta Samandıra’da açılışları var. Elimizde olan görüntüleri vatandaşlarla paylaştık. Bırakın Mart ayını 2 yıl daha açamazlar bu hattı. Ama Murat Kurum başkanımızla birlikte 1 nisandan itibaren nasıl metro yapılır göstermiş olacağız.

İBB İLÇEMİZE VERDİĞİ SÖZLERİ TUTMADI

 • Burada ağırladığımız birçok ilçe başkanı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanının o ilçelere vadedip yapmadığı projeler ile ilgili sıkıntı yaşadıklarını ifade ettiler. Sultanbeyli’de de, İmamoğlu’nun hatırlamadığı projeler var mı?

Sultanbeyli’de her mahalleye kreş vaadi vardı ancak bir tane açtılar. Metro projeleri vardı ancak hayata geçmiş bir proje yok. Sultanbeyli’de kütüphane açmak için 3 yıl boyunca kirasını ödedikleri yeri, Kemal Tahir kütüphanesini açtılar. Ancak 3 ay sonra geri kapattılar. Maalesef Sultanbeyli’ye yaptıkları bir icraatı göremedik.

 • Sultanbeyli’de ki otopark sorununun çözümü ile ilgili bir projeniz var mı, bu yönde ne gibi çalışmalarınız var?

Sultanbeyli gelişen bir ilçemiz. Nüfus yoğunluğu arttıkça otopark sorunu da ortaya çıkıyor. Merkezde iki otopark var ancak bizim hedefimiz devlet hastanesinin olduğu bölgeye bir otopark yapmak. O bölgenin otoparka ihtiyacı var. Devlet hastanesinin yanına katlı otopark yapacağız. Merkezdeki Meydan Park’ın altına iki katlı otopark ve üstüne nikâh salonu yaparak hizmet etmek istiyoruz.

HER SOKAKTA BİR EVE MİSAFİR OLMUŞ BİRİSİYİM

 • Siyasete temelden yetişmiş bir isimsiniz. Refah Partisi’nde gençlik kolları başkanlığı, ilçe yönetiminde çeşitli görevlerde bulunduktan sonra 2 dönem ilçe başkanlığı görevinde bulundunuz. Sürekli sahadaydınız, kendi teşkilatınız ile birlikte belediye başkanlığına hazırlanıyorsunuz. Bu vatandaşın sizden taleplerini okumak adına nasıl bir avantaj sağlıyor, teşkilatla birlikte hareket etmenin verdiği duyguyu öğrenmek isteriz.

Mahalle yönetiminde siyasete başlamış, meclis üyeliği yapmış, teşkilatın her kademesinde görev yapmış bir siyasetçiyim. Dolayısıyla her daim vatandaşlarımızın arasında oldum. Düğünlerinde, cenazelerinde hem hüzünlü günlerinde hem de mutlu günlerinde yanlarındaydım. Ben Sultanbeyli’nin her sokağında mutlaka bir eve misafir olmuş, her caddede ki esnafımıza uğramış halini hatırını sormuş, STK’larla bir araya gelmiş, iş dünyası ile bir araya gelerek Sultanbeyli’nin geleceğini konuşmuş bir belediye başkan adayı olarak hem mutluluğunu hem gururunu yaşıyorum. Sahaya çıktığım zaman beni Sultanbeyli’nin %70 üzerinde vatandaş ismen bile olsa bilir. Birçok hemşerimizle hukukumuz gelişmiştir. Bu çok kıymetli bir durum.

 • Vatandaşın sizden beklentisi nedir, ne gibi talepleri var?

Sultanbeyli insanı Anadolu insanıdır. Onların talepleri bellidir, yeri ile ilgili bir problem vardır, çocuğu ile ilgili gelir, hastasıyla ilgili ya da ihtiyaç sahibi yakını vardır onun ile ilgili gelebilir. Vatandaşımızın talepleri tamamen ihtiyaç odaklı taleplerdir. Öyle çok spesifik konular değil tamamen masum iyi niyetli isteklerdir. Bizde bu istekleri elimizden geldiğince yerine getirmeye çalışıyoruz.

MURAT KURUM BAŞKANIMIZLA BİRLİKTE BİRÇOK HİZMETE İMZA ATACAĞIZ

 • 5 yılı geride bıraktık. İstanbul Büyükşehir Belediye yönetimi CHP ve ittifak yönetimindeydi. Siz bu 5 yıllık performansı nasıl değerlendiriyorsunuz, Sayın Murat Kurum seçildiği takdirde sizce İstanbul’da neler değişecek?

AK Parti ve Kadir Topbaş döneminde Sultanbeyli ve İstanbul çok büyük hizmetler aldı. 2004 yılında benim belediye meclis üyesi olduğum dönemden sonra büyükşehire geçti. Kısa zaman sonra başta Sultanbeyli olmak üzere İstanbul’un her yerinde bu hizmetler gözle görülüyordu. Mevcut döneme baktığımızda Sultanbeyli’de büyükşehirin bir çalışmasını göremedik. Hatta başlayıp bitirdiği bir proje ben görmedim. Ancak Murat Kurum başkanımız ile birlikte seçildiğimiz zaman birçok hizmete imza atacağız. Lansman toplantısında da tanıttığımız birçok projeler var. Spor kompleksleri, gençlik kampları, mahalle meydanları ve en önemlisi kentsel dönüşüme hız vereceğiz. Murat Kurum başkanımız kendisini ispatlayarak Türkiye genelinde ismi bilinen ve her ilde bir eseri olan bir başkanımız. Bu kapsamda göreve geldiğimiz dönemde sosyal belediyecilik anlamında hizmetlerimiz olacak.

İLÇEMİZ TEKNOSEMT OLACAK

 • Sultanbeyli genç nüfusun yoğun olduğu bir ilçe. Yeni dönemde gençlere yönelik projelerinizi açar mısınız?

Sultanbeyli İstanbul’un en genç nüfusuna sahip ilçe. Bizde projelerimizde en çok gençlere yer verdik. Bu kapsamda az önce dediğim gibi gençlik kampları, spor kompleksleri gibi projelerimiz var. 3 tane gençlik kompleksi yapacağız ve içerisinde yüzme havuzundan çeşitli spor faaliyetlerinin yapılabileceği bir alan olacak. Mehmet Akif, Hamidiye ve Mecidiye mahallelerimizde gerçekleştirmeyi planlıyoruz bu projeyi. Her mahallemize spor kulüpleri kuracağız ve fitness salonlarını da yaygınlaştıracağız. Gençlerimizin spora olan ilgisini yoğunlaştıracağız. Sporla birlikte gençlerimize hem Sultanbeyli’yi hem de Türkiye’yi temsil etme fırsatı sunmuş olacağız. Tekno kentleri bizler de tekno semtler olarak işliyoruz. Teknolojiyi mahallelerimize kadar yaygınlaştıracağız. Gençlerimiz yazılım, kodlama gibi günümüz teknolojisi ile daha nitelikli işler çıkaracak. Gençlerimizi bilgi ile buluşturarak daha donanımlı gelecek kuracağız. Buradan da bir müjdeyi duyurmak istiyorum. İlk kez üniversiteyi kazanan gençlerimize kayıtta yardım etmek amacıyla ‘kayıtta 10 bin TL’ desteğimiz olacak. Aynı zamanda yeni evlenen genç çiftlerimize de 10 bin TL desteğimiz olacak. Gençlik kamplarını yaygınlaştıracağız.

 • Üniversiteyi kazanan herkese mi 10 bin TL vereceksiniz?

İlk defa kazanan her çocuğumuza kayıt döneminde destek olmak üzere 10 Bin TL vereceğiz.

SOSYAL PROJELER HIZ KESMEDEN DEVAM EDECEK

 • Sultanbeyli, kültür sanat etkinlikleriyle de adından söz ettiren bir ilçemiz. Geçmişte Hüseyin Başkan döneminde de çok önemli çalışmalara imza atıldı bu noktada. Bu sosyallik devam edecek mi? Bir de ilçedeki sosyal donatı alanlarıyla alakalı, onların geliştirilmesiyle alakalı projelerinizi merak ediyoruz. kadınlara, çocuklara yönelik ne gibi projeleriniz olacak bunlardan bahseder misiniz?

Tabii ki de Sultanbeyli, kültür-sanat alanında bir yol kat etti. Sultanbeyli’de yüzlerce kitabı olan 16 tane kütüphanemiz var. Biz de bu dönem şehir kütüphanesini hayata geçireceğiz. Başkanımızın kütüphaneye olan desteğini biliyoruz. Bizim özellikle sosyal anlamda projelerimiz var. Bu sosyal projelerimizden 60 yaş üzerindeki vatandaşlarımızın evde bakımından kişisel bakımına kadar sağlık alanındaki hizmetlerine kadar belediye olarak biz yardımcı olacağız. Biz onlara destek olacağız. Yine engelli, yaşlı vatandaşlarımıza sıcak yemek imkanı sunacağız. Aşevi yapacağız ve böylelikle onların yemek ihtiyacını gidermiş olacağız. Yine sosyal anlamda Abdurrahman Gazi mahallemizde sosyal tesis kazandıracağız. Ve bütün vatandaşlarımızın Sultanbeyli karttan faydalanmalarına imkan sağlayarak bütün sosyal tesislerimizde %20 indirim ve otoparklarda da %40 indirim kartı vereceğiz vatandaşlarımıza. Tabii ki kadınlarımızla da ilgili projelerimiz var. Özellikle kadınlarımızın evde ürettikleri ürünleri Sultanbeyli merkezde oluşturacağımız el emeği göz nuru çarsısıyla kendi ürettiklerini orada satışına imkan sağlayacağız. Yine evde ürettikleri ürünleri toplayarak onları e-ticaretle hem ülke içine hem ülke dışına satışını sağlayarak her haneye de aslında ekonomik anlamda destek sağlamış olacağız.

İLÇEMİZE ÜNİVERSİTE GETİRECEĞİZ

 • Pek çok projeniz var. Bunun yanında eğitimle alakalı projelerinizi merak ediyoruz. Sağlık konusunda ilçenize çekeceğiniz yatırımlar olacak mı? Bu konuda girişimleriniz olacak mı merak ediyoruz. Bunlardan da bahsedebilirseniz bizlere…

Şimdi biz önce sağlık alanında çalışmalarımız var, projelerimiz var. Çocuk gelişim merkezi kuracağız. Çocuklarımızın bilişsel gelişimini, dil gelişimini, fiziksel gelişimini aynı zamanda da fiziksel ve ruhsal gelişimine katkı sunmak açısından böyle bir merkezi Bakanlığımıza sunacağız. Bu bizim için çok önemli, çünkü birçok aile çocuklarıyla alakalı birçok özel hastanelerden destek alıyor. Ve ciddi anlamda da bir ekonomik ücret ödemek zorunda kalıyor. Biz bunlara en azından Sultanbeyli’nde böyle bir merkez oluşturarak onların bu sıkıntılarını gidermeye çalışmış olacağız. Yine Sultanbeyli’nde göz sağlığı merkezi oluşturacağız. Bu da çok önemli, çünkü çocuk yaştan başlayan gözle ilgili sorunlar var. Bunlarla ilgili göz sağlığı merkezini Sultanbeyli’ne kazandırmış olacağız. Yine sağlık tarama ve danışmanlık merkezi var. Değerli kadınlarımız, gençlerimiz, yaşlılarımızla ilgili daha ön tanıya ulaşabilmek için sağlık taraması önemli. Bununla ilgili bir merkezi Sultanbeyli’mize inşa etmiş olacağız. Tabii bizim genç nüfusumuz olduğundan dolayı eğitimle alakalı, özellikle okullaşmayla ilgili projelerimizi ortaya koyuyoruz. Şöyle, bizim üniversite alanımız var, burada üniversite kampüsü kuracağız. Şu an Sultanbeyli’nde mevcutta bir üniversite yok, görüşerek üniversite getireceğiz. Yine Sultanbeyli’nde öğretmen evi inşa edeceğiz. Yine teknoloji lisesi, turizm lisesi getireceğiz. Kurslarımızla kadınlarımızın, gençlerimizin farklı alanlarda kurs almalarını ve becerilerini göstermelerini sağlayacağız. Yine az önce de söylediğim gibi şehir kütüphanesi kuracağız. Ve önümüzdeki dönem özellikle bazı mahallelerimizde okullarla ilgili sıkıntılarımız var, sınıf mevcudiyeti ile ilgili sorunlar var. Hem kentsel dönüşüme de bağlı olarak hızlı bir şekilde okullaşmayı sağlamış olacağız.

 • Şehrin yeniden ihyası adına pek çok proje sunuyorsunuz. Başkanım, tabii bu sokak pazarları semt pazarları hala var mı? Bunları kapalı pazar yerine çevirme konusunda bir çalışma olacak mı merak ediyoruz.

Şöyle, bizim tabii ki sokak pazarları devam ediyor. Sultanbeyli’nin her mahallesinde pazar kuruluyor. Bu dönem Adil mahallemizde bir kapalı pazar yapıldı. Şu anda yeni açılışı yapıldı. Biz de aynı şekilde Yavuzselim mahallesinde yeni dönemde bir kapalı pazar alanı oluşturacağız. Bir projemiz daha var, onu da hayata geçireceğiz. Ve böylelikle de aslında sokak pazarından kapalı pazar alanına doğru geçiş sağlamış olacağız.

 • Ramazan ayı içerisindeyiz ve siz Ramazan’ın ilk gününü Sultanbeyli’nin etkinliklerine ayırdınız. Çocuklarınızla birlikte iftar açtınız. Ve etkinliği düzenlemek nereden aklınıza geldi, oradaki atmosferi merak ediyoruz. Orada neler yaşadınız, bize bahsedebilir misiniz?

Şimdi Ramazan’ın ilk günü çocuklarımızla bir araya geldik, binlerce çocuk vardı. Gerçekten bizim için de çok keyifliydi. Çocuk iftarları olurdu eskiden hatırlar mısınız? Biz de oradan esinlenerek o gün çocuklarımızla ilk günü iftarı açalım, hem Ramazan’ın o bereketinden ve feyzinden yararlanalım. Ramazan’la ilgili çocuklarımızın da bir anısı olsun istedik. O gün güzel bir atmosfer vardı, çocuklarla ve ailelerle bir aradaydık. Bizim için de güzel bir deneyim oldu.

HİÇBİR ZAMAN AYRIM YAPMADIK

 • Sultanbeyli pek çok ilden vatandaşlarımızı barındıran bir ilçemiz. Farklı illerden gelmiş, oraya yerleşmiş insanlar var. Siz de Karadeniz’in bir ili olan Ordu’dan gelip oraya yerleştiniz. Tabii bu yapı seçim sonucuna nasıl yansıyor, bu konuda bir şey söylemek ister misiniz? Bu seçmen profili için söylemek istediğiniz bir şeyler var mı?

81 ilden Sultanbeyli’den yaşayan vatandaşlarımız var. Tabii ki ağırlıklı olan illerimiz de var. Ben görev yaptığım dönemde Sultanbeyli daha çok ön plana çıkartarak, herkese eşit davranarak, hiç kimseyi diğerinden ötekileştirmeden bir siyaset çizgisi izledim. Ve bu şu anda Belediye Başkanlığı adaylığımda da bunu görüyorum. Ben Karadenizliyim, Orduluyum. Fakat doğulusu, Karadenizlisi, batılısı, İç Anadolulusu, Güney Doğulusu… Herkesin bize karşı bir muhabbeti, bir teveccühü var. Çünkü, biz şöyle bakıyoruz. Herkes mutlaka bir yerden geldi. Ve şu anda yaşadığımız şehre hizmet etmek için yola çıktı. Her bir vatandaşımız benim en kıymetlim, en değerlim. Onun için benim ilçe başkanlığında en çok önemsediğim bir konuydu. Aynı şekilde Sultanbeyli’nde her fikre saygım olduğu gibi her vatandaşlarımız benim için eşittir. Ve Sultanbeylilidir. Ve bundan sonra bu şekilde devam edecektir.

SULTANBEYLİ REKOR OYLA GELİYOR

 • Bir Sultanbeylili aidiyetini oluşturmuş görünüyorsunuz. İnşallah bu şekilde devam eder. Başkanım artık seçim için tabii son düzlük, son 10 gündeyiz. Önümüzdeki kalan süreyi nasıl değerlendireceksiniz? Saha bugüne kadar ki çalışmalarınızda size neler söylüyor? Elinizde bir anket var mı? Bu anket sonuçlarından bahsetmek ister misiniz? Sultanbeyli yeniden bir rekora imza atacak mı?

Sultanbeyli Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a karşı, vatandaşlarımızın muhabbeti, sevgisi devam ediyor. Bu karşılıklı bir sevgi. Cumhurbaşkanımız, Sultanbeyli deyince bütün ne gerekiyorsa her zaman öncelemiştir, yapmıştır. Ona karşılık da vatandaşlarımızın, Cumhurbaşkanımıza güveni de tamdır. Onun göstermiş olduğu adaya da güven duymaktadır. Çünkü Cumhurbaşkanımızın Sultanbeyli’deki adayı, Cumhur ittifakı adayı, Ali Tombaş’tır. Vatandaşlarımızın her zaman Sultanbeyli’deki teveccühü artarak devam ediyor. İşte biz bu seçim kampanyası başladığı günden bugüne baktığımız zaman gerçekten her gün güçlenerek teveccüh devam ediyor. Sultanbeyli her zaman İstanbul’un birincisi oldu. Şimdi de birincisi olacak ve rekor oy, hem büyükşehire hem Sultanbeyli’ye rekor oyla biz seçileceğiz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne Murat Kurum Başkanımıza da en çok oy veren, en çok destek veren Sultanbeyli olacak. Bunu biz anketlerde görüyoruz. Tabii ki anketler yapıyoruz, anketlere bakıyoruz. Ona göre çalışıyoruz. Son 10 günde yapacağımız stratejik çalışma var. Ona göre hazırlandık, devam ediyoruz. Şu anda Sultanbeyli’yle alakalı söyleyeceğim, rekora imza atacağız. Tek rakibimiz kendimiziz biz. 31 Mart akşamı da inşallah hep beraber bunu izlemiş olacağız, görmüş olacağız.

 • 24 Mart’ta her seçim öncesi geleneksel hale gelen “Büyük İstanbul Mitingi”ni yapacaksınız parti olarak. Ve Cumhur ittifakının paydaşları olarak. Sultanbeyli bu mitinge nasıl hazırlanıyor, bir hazırlık var mı?

Tabii ki var. Biz teşkilatımızın tüm kademeleriyle, kadim kollarımız, gençlik kollarımız, ana kadememiz, meclis üyelerimizle beraber şu anda hazırlığımıza başladık. Bu tarz mitinglerin havası başka olur yani. Çünkü onlar sevdalısı oldukları Cumhurbaşkanımıza kavuşacakları anı sabırsızlıkla beklerler. Ondan dolayı araçlarımız 300’ün üzerinde otobüs şu anda hazırladık. 400 civarında otobüs var. Yine her mahalleden araçlar kaldırıyoruz. İşte vatandaşlarımız arıyor, işte saati, nereden kalkacak? Şimdiden hazırlıklar tam. Sultanbeyli 24’ünde miting alanında, kendisini orada hissettirecek. Bunu göreceğiz inşallah.

 • Son olarak eklemek istediğiniz ve seçmenlere vermek istediğiniz bir mesaj varsa onu almak isteriz. Neler söylemek istersiniz?

AK Parti, eser, hizmet ve gönül belediyeciliği yaptı ve Sultanbeyli’de bugüne kadar da hizmetleriyle ortaya çıkmış oldu. Şimdi biz de projelerimizle ve Sultanbeyli’ne olan sevdamızla yola çıktık. Vatandaşlarımız bizi tanır, projelerimizi tanıyor. AK Parti ne söz verdiyse onu yerine getirmiştir. Biz de her verdiğimiz sözü, projelerimizi yerine getireceğiz. Sultanbeyli’yi önümüzdeki dönem marka bir şehir yapacağız. Sultanbeyli önümüzdeki dönem gençlerin dönemi olacak diyorum. Ben teşekkür ediyorum.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x