Popüler Analist 3 Altcoin Belirledi: Roket Haline Gelecekler!

Kripto para piyasası yaz rehaveti yaşıyor. NVIDIA’nin estirdiği rüzgarla yapay zeka odaklı coinler güçlü artışlar görse de piyasanın önde gelenleri daha ılımı bir seyir izliyor. Bununla birlikte analistler, bazı tokenlerin roketlemek için hazırlık aşamasında olduğunu söylüyor. Geniş takipçi kitlesine sahip bir kripto para analisti ve traderı lider altcoin Ethereum üzerinde yükseliş eğilimi olduğunu ifade ediyor. Analist ayrıca iki DeFi altcoin’de fırsatlar görüyor.

Ethereum ayıları için tabuttaki son çivi: ATH yolu açıldı!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, belirsizlik ve yaz etkisi piyasada bir durgunluğa yol açtı. Bununla birlikte analistler, bu durgunluğun bir yöne doğru bozulacağına yönelik açıklamalar yapıyor. Ancak, yine de bazı kripto paraların iyi performans göstereceğine dair inanç var. Credible Crypto takma adlı popüler analist, lider altcoin Ethereum’un 1.600 doların altına düşme ihtimalinin düşük olduğunu söylüyor. Ayrıca, ETH’nin destek seviyesinin 2.800 ila 3.430 dolar arasında olduğunu belirtiyor.

Credible Crypto’ya göre, ABD SEC’in Ethereum’un bir menkul kıymet olup olmadığına ilişkin bir soruşturmayı sona erdirme kararı, ETH’yi tüm zamanların en yüksek seviyesine gönderebilecek bir yükseliş katalizörü olarak hizmet ediyor. Bu bağlamda analist, “SEC’in ETH’ye ilişkin menkul kıymet soruşturmasını geri çekmesi muhtemelen buradaki ayılar için tabuttaki son çivi olacak.” diyor.

Kaynak: Credible Crypto

Bu arada, Ethereum yazı sırasında günlük bazda %1,45 artışla 3.590 dolardan işlem görüyordu. Lider altcoin haftalık grafiğinde ise %2,5 artış kaydetti.

Analistin radarında iki DeFi altcoin var: Rokete dönüşebilirler!

Credible Crypto, Ethereum’dan sonra bir DeFi altcoin’i olan Curve DAO’ya (CRV) bakıyor. Analist, CRV’nin geçen yıl bir istismarın ardından daha derin bir satışı önlemek için devreye giren risk sermayedarları ve diğer büyük yatırımcılara benzer bir fırsat sunduğunu söylüyor. Bu doğrultuda Credible Crypto, şu açıklamayı yapıyor:

Şimdi, bir yıl önce 0,40 dolardan tezgah üstü anlaşmalar yapan büyük çocuklardan daha ucuza DeFi’nin omurgasına girme fırsatına sahipsiniz.

Analistin radarındaki bir diğer DeFi altcoin Convex Finance (CVX). Credible Crypto, CVX’in şu anda sıkı likidite yaşadığını söylüyor. Analiste göre, CVX tokenlarının çoğu kilitli veya stake edilmiş durumda. Ayrıca, dolaşımdaki token arzı maksimum arza ulaşmak üzere. İşte bu noktada analist, bir patlama öngörüyor. Bu doğrultuda Credible Crypto, CVX için “İşler ısınmaya başladığında arz sıkıntısı bu şeyi roket haline getirecek.” diyor.

Kaynak: Credible Crypto

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x